• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
English Bulgarian Chinese (Simplified) Dutch French German Italian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Latvian Lithuanian Ukrainian Galician
Erasmus Mundus
I.E.S.Veles e Vents
INICI DEL CURS 2014-2015 CICLES FORMATIUS PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Webmàster   
dilluns, 1 de setembre de 2014 09:57


Entrada de l’alumnat: Dimecres 3 de Setembre de 2014


MATÍ

GRUPS

HORA D’ENTRADA

LLOC

2n TASOC

9’00 h

AULA

2n LABORATORI D’IMATGE-A

9’30 h

AULA

2n EDUCACIÓ INFANTIL-A

10’00 h

AULA

2n IL.LUMINACIÓ, CAPTACIÓ I TRACTAMENT DE L’IMATGE.

10’30 h

AULA

2n SO

11’00 h

AULA


VESPRADA

GRUPS

HORA D’ENTRADA

LLOC

2n PQPI-JARDINERIA

2n PQPI-NETEJA

16:00 h

SALA D’USOS MÚLTIPLES.

2n LABORATORI D’IMATGE-B

2n EDUCACIÓ INFANTIL-B

2n TAPSD-A

2n TAPSD-B

17’00 h

AULA


INICI DEL CURS 2014-2015 CICLES FORMATIUS

Entrada de l’alumnat: Divendres 12 de Setembre de 2014


MATÍ

GRUPS

HORA D’ENTRADA

LLOC

1r LABORATORI D’IMATGE-A

9’00 h

SALÓ D’USOS MÚLTIPLES.

1r TASOC

1r EDUCACIÓ INFANTIL-A

10’00 h

SALO D’USOS MÚLTIPLES.


VESPRADA

GRUPS

HORA D’ENTRADA

LLOC

1r PFQB-NETEJA

1r PFQB-PERRUQUERIA

16:00 h

SALA D’USOS MÚLTIPLES.

1r IL.LUMINACIÓ, CAPTACIÓ I TRACTAMENT DE L’IMATGE

1r SO

16:30 h

SALÒ D’USOS MÚLTIPLES.

1r LABORATORI D’IMATGE-B

17:00 h

SALÒ D’USOS MÚLTIPLES.

1r TAPSD-A

1r TAPSD-B

17:30 h

SALÓ D’USOS MÚLTIPLES.

1r EDUCACIÓ INFANTIL-B

18:00 h

SALÓ D’USOS MÚLTIPLES.


La presentació es farà a càrrec del Cap d’estudis de FP i del tutor/a corresponent.

A continuació, el/la tutor/a acompanyarà al grup a la SEUA CLASSE, en la qual es farà la presentació de la resta de l’equip docent i es donarà l’acollida.

El dia següent hi haurà classe normal d’acord amb l’horari que donarà el/la tutor/a corresponent.

TUTORIES GRUPS CICLES FORMATIUS DE FP CURS 2014-15.


MATÍ:


GRUPS

TUTOR/A

1r LABORATORI D’IMATGE-A

JOSÉ CARUANA

1r TASOC

VICTORIA VILLAGRASA

1r EDUCACIÓ INFANTIL-A

MAIKA BARCEIRO

2n IL.LUMINACIÓ, CAPTACIÓ I TRACTAMENT DE L’IMATGE.

MANUEL MARTÍNEZ

2n SO

Mª CARMEN MARTÍNEZ

2n TASOC

ELVIRA MARTÍNEZ

2n LABORATORI D’IMATGE-A

SALVADOR PI

2n EDUCACIÓ INFANTIL-A

PILAR PUCHADES


VESPRADA:


GRUPS

TUTOR/A

1r PFQB-NETEJA

39. PS-BG

1r PFQB-PERRUQUERIA

ORO

1r IL.LUMINACIÓ, CAPTACIÓ I TRACTAMENT DE L’IMATGE.

ELENA MUÑOZ

1r SO

RICARDO LOZANO

1r LABORATORI D’IMATGE-B

ELENA BUIL

1r EDUCACIÓ INFANTIL-B

BÁRBARA CÍSCAR

1r TAPSD-A

LIDIA MONTAGUD

1r TAPSD-B

Mª JOSÉ PLANES

2n TAPSD-A

AMPARO POVEDA

2n TAPSD-B

INMA PALOP

2n LABORATORI D’IMATGE-B

RAQUEL RUIZ

2n EDUCACIÓ INFANTIL-B

RAFA ALEMANY

2n PQPI JARDINERIA

RICARDO MANUEL FONSECA

2n PQPI NETEJA

BENJAMÍ ESTRADA


 
PREINSCRIPCIONS CURS 2014/15 PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Webmàster   
dimecres, 30 de juliol de 2014 23:13
 
INICI DE CURS 2014-2015 SECUNDÀRIA PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Webmàster   
diumenge, 31 d'agost de 2014 19:30

DIMECRES 3/09/2014

10:00 1er ESO.

Lloc: Hall.

Els/les tutors/es arreplegaran els estudiants i els portaran a les seves aules.

11:00 2on, 3er, 4t ESO.

Lloc: Àgora

Per megafonia els indicaran les seves aules.

11:00 1er, 2on BATXILLERAT.

Lloc: Àgora

Per megafonia els indicaran les seves aules.

Tots els estudiants hauran de portar el material escaient per prendre notes.

 

 
Elecció de blocs i horaris PDF Imprimeix Correu electrònic
Escrit per Cap d'Estudis Cicles   
dimecres, 30 de juliol de 2014 00:15

Interins de les adjudicacions en Cicles Formatius: Elecció de blocs i horaris: dia 31 de juliol a las 13:00h a la Sala de Professorat del'IES.

 
<< Inici < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Següent > Final >>

Pàgina 1 de 20